$39.39 €42.33
weather +9 Київ

У Лондонському марафоні взяло участь понад 40 тис. осіб

У Лондонському марафоні взяло участь понад 40 тис. осіб Лондонський марафон — одне з найпрестижніших легкоатлетичних змагань у світі

Переможцем Лондонського марафону серед чоловіків став спортсмен із Кенії Даніель Ванджиру. Бігунові знадобилося 2 години 5 хвилин 56 секунд, аби дістатися фінішу. Першою серед жінок подолала дистанцію кенійська бігунка Марія Кейтані, повідомили на офіційній сторінці марафону у Тwitter.

У Лондонському марафоні, який відбувся 23 квітня, взяла участь рекордна кількість бігунів – понад 40 тис. осіб, повідомили на сторінці марафону у Тwitter.

Сигнал до початку забігу дали герцог і герцогиня Кембриджські та принц Гаррі.

Переможцем Лондонського марафону серед чоловіків став 24-річний спортсмен із Кенії Даніель Ванджиру. Бігунові знадобилося 2 години 5 хвилин 56 секунд, аби дістатися фінішу.

Переможницею серед жінок стала 35-річна кенійська бігунка Марія Кейтані. Вона подолала дистанцію в 42 км за 2 години 17 хвилин та 1 секунду, встановивши новий світовий рекорд у суто жіночому марафоні.

У межах Лондонського марафону також відбувався заїзд на інвалідних візках на дистанцію в 42 км. Перемогу серед чоловіків здобув британець Девід Вейр. Це його сьома перемога в марафоні. Серед жінок перемогла швейцарка Мануела Шер.

Лондонський марафон — одне з найпрестижніших легкоатлетичних змагань у світі. Забіг у столиці Британії входить до так званого World Marathon Majors і відбувається щовесни. Це серія з п'яти найбільших змагань марафонців. У першому забігу, який відбувся 1981 р., взяли участь 6747 спортсменів. Останні роки дистанцію долає приблизно 35–40 тис. осіб.