$40.51 €43.31
weather +25 Київ

Україна розгромила Молдову в останньому контрольному матчі перед Євро 2024

Україна розгромила Молдову в останньому контрольному матчі перед Євро 2024 Циганков святкує гол у ворота збірної Молдови

Національна збірна України з футболу 11 червня у Кишиневі провела контрольний матч зі збірною Молдови й перемогла з рахунком 4:0. Текстову трансляцію вів сайт Української асоціації футболу.

Україні вдався швидкий гол: Роман Яремчук відкрив рахунок на другій хвилині матчу. Гості створили ще кілька небезпечних моментів, але лише на 42-й хвилині другий м'яч збірної України провів Віктор Циганков після пасу Георгія Судакова.

На 30-й хвилині дістав ушкодження і був змушений попросити про заміну захисник збірної України Віталій Миколенко, який тільки-но залікував травму.

Після перерви Україна й далі домінувала і забила ще два м'ячі протягом дев'яти хвилин. На 49-й Артем Довбик із передачі того ж таки Судакова довів рахунок до розгромного, а на 54-й відзначився вже сам Судаков, коли обігрався з Довбиком.

Протягом останніх 15 хвилин збірна Молдови активізувалася, й українському голкіперу Андрієві Луніну двічі довелося рятувати ворота, щоб зберегти рахунок "сухим".

Це був третій і останній контрольний матч збірної України в межах підготовки до Євро 2024. 3 червня українці завершили нічиєю поєдинок проти збірної Німеччини (0:0), 7 червня програли збірній Польщі – 1:3.

Україна вчетверте поспіль візьме участь у фінальній частині чемпіонату Європи, яка відбудеться із 14 червня до 14 липня у Німеччині.

7 червня УАФ опублікувала офіційну заявку команди на фінальну частину Євро 2024, яка складається із 26 гравців. 12 червня національна команда прибуде до місця постійної дислокації на Євро 2024 – у місто Вісбаден.

Збірна України проведе щонайменше три матчі у групі E: проти Румунії – 17 червня, Словаччини – 21 червня та Бельгії – 26 червня. Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, потрібно посісти перше або друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки в 1/8 фіналу.