$39.60 €42.44
weather +17 Київ

Україна й Німеччина забили по три голи в першому матчі Реброва на чолі збірної

Україна й Німеччина забили по три голи в першому матчі Реброва на чолі збірної Україна у Бремені гідно зіграла зі збірною Німеччини

Національна збірна України з футболу 12 червня у Бремені зіграла внічию товариський поєдинок проти команди Німеччини з рахунком 3:3, повідомляє пресслужба Української асоціації футболу.

Перший гол у цьому поєдинку забили німці. Маріус Вольф на шостій хвилині після передачі капітана німецької збірної Йозуа Кімміха пробив, дорогою до воріт м'яч зачепив Нікласа Фюллькруга, і гол записали на нього.

На 18-й хвилині Віктор Циганков у контратаці зрівняв рахунок, використавши передачу Олександра Тимчика. Суддя спочатку не зарахував узяття воріт господарів, визначивши офсайд, проте після перегляду VAR справедливість було відновлено – 1:1.

На 23-й хвилині знову забили німці, але вже у свої ворота, і рахунок став 1:2 на користь України. Гол записали на Антоніо Рюдігера, оскільки саме від нього м'яч влетів у ворота внаслідок рикошету після удару Михайла Мудрика.

Після перерви збірній України вдалося збільшити перевагу. Третій гол було забито на 56-й хвилині після того, як м'яч відскочив від німецького захисника до Артема Довбика, той відпасував Циганкову, й український півзахисник оформив дубль.

На 83-й хвилині збірна Німеччини скоротила відставання в рахунку зусиллями Кая Гаверца (асистував йому Рюдігер).

Остаточний рахунок 3:3 на 90+1-й хвилині з пенальті встановив Кімміх. Анатолій Трубін був близький до того, щоб парирувати удар із точки, але все ж не дотягнувся до м'яча.

Українською збірною в поєдинку у Бремені вперше як головний тренер керував Сергій Ребров.

Матч проти України став ювілейним, 1000-м поєдинком в історії для чотириразових чемпіонів світу і триразових чемпіонів Європи – команди Німеччини.

Глава УАФ Андрій Павелко зазначав, що поєдинок із Німеччиною заплановано як благодійний – зібрані кошти Німецький футбольний союз планує передати на підтримку українців, які постраждали від російської воєнної агресії.

В попередньому поєдинку збірна України з футболу поступилася з рахунком 0:2 команді Англії в межах добору на Євро 2024. Матч на стадіоні "Вемблі" був першим і єдиним офіційним поєдинком для в.о. головного тренера української команди Руслана Ротаня.

В УАФ зазначали, що угода з Ротанем діятиме до моменту набуття чинності контракту із Ребровим, який на той момент ще тренував клуб "Аль-Айн" з ОАЕ. Як головного тренера збірної України Реброва відрекомендували 7 червня.