$39.47 €42.18
weather +13 Київ

Україна виборола перше в історії чоловічого карате золото чемпіонату Європи

Україна виборола перше в історії чоловічого карате золото чемпіонату Європи Горуна вирвав вольову перемогу у фіналі чемпіонату Європи з карате
Українець Станіслав Горуна – чемпіон Європи з карате у вазі до 75 кг у категорії куміте. У фінальній сутичці львів'янин із рахунком 3:1 переміг 11-разового чемпіона Європи Рафаеля Агаєва з Азербайджану, повідомляє Tribuna.com.

Вирішальною стала остання хвилина бою. За 34 секунди до його завершення один бал заробив Агаєв. Але Горуна зумів вирвати вольову перемогу, провівши результативну атаку за шість секунд до фінального гонгу. Судді, переглянувши повтори судді, зарахували українцеві три бали.

Зазначають, що це перша золота медаль чемпіонату Європи в кар'єрі Горуни. А перемога українця – перша в історії чоловічого карате України.

Відео: Karaté Mickael Serfati / YouTube

Горуна – перший в історії України каратист, який здобув ліцензію на Олімпійські ігри, що цього року мають відбутися в Токіо.