$39.60 €42.44
weather +17 Київ

Українець Стаховський вийшов у друге коло Roland Garros

Українець Стаховський вийшов у друге коло Roland Garros Стаховський вибив із турніру одного з гравців посіву

В 1/64 фіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу Сергій Стаховський з України обіграв сіяного 28-м іспанця Фелісіано Лопеса.

Українець Сергій Стаховський подолав бар'єр першого кола на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу (Roland Garros), повідомляє офіційний сайт змагань.

Стаховський зустрічався з Фелісіано Лопесом з Іспанії, який був посіяним під 28-м номером. Поєдинок, який тривав 1 годину 54 хвилини, завершився перемогою українського тенісиста– 6:2, 6:4, 6:2.

У другому раунді Стаховський, єдиний представник України в основній сітці Roland Garros, зіграє з Мішею Звєрєвим із Німеччини.

Українець посідає 127-ме місце у світовому рейтингу. Поступившись у фінальному раунді кваліфікації, він здобув місце в 1/64 фіналу Roland Garros після додаткового жеребкування, проведеного через відмову кількох спортсменів від виступу в Парижі.