$39.60 €42.27
weather +8 Київ

Українець вийшов у фінал юніорського US Open у парному розряді

Українець вийшов у фінал юніорського US Open у парному розряді Пара з Бєлінським виграла два поєдинки за один день
У Нью-Йорку на юніорському Відкритому чемпіонаті США з тенісу 17-річний українець В'ячеслав Бєлінський вийшов у фінал парного розряду разом із Петром Нестеровим із Болгарії. Про це повідомляє 11 вересня офіційний сайт турніру.

У півфіналі турніру сіяна восьмою українсько-болгарська пара з рахунком 7:6, 6:3 обіграла американську пару Ніколас Годсік / Ітан Квінн.

"Великий теніс України" зазначає, що для Бєлінського і Нестерова півфінал був другим поєдинком за день, вони також грали чвертьфінал: Монса Далберга зі Швеції і Луї Макстеда з Великобританії вони обіграли з рахунком 6:3, 6:4.

У фіналі US Open Бєлінський і Нестеров гратимуть проти Макса Вестфаля із Франції і Колмана Вонга з Гонконга (Китай).

У липні Бєлінський виграв юніорський чемпіонат Європи з тенісу в одиночному розряді. Тоді суперником українця у фіналі був саме Нестеров.