$39.55 €42.43
weather +9 Київ

Українець Зінченко дебютував за "Манчестер Сіті" у Лізі чемпіонів

Українець Зінченко дебютував за "Манчестер Сіті" у Лізі чемпіонів Зінченко вперше зіграв за "МанСіті" у головному клубному турнірі Європи

Олександр Зінченко відіграв 90 хвилин у матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти швейцарського "Базеля".

Український футболіст Олександр Зінченко вперше зіграв за свій клуб "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів. Як повідомляє сайт УЄФА, 7 березня 21-річний лівий захисник провів усі 90 хвилин у домашньому матчі проти "Базеля" зі Швейцарії.

Зустріч завершилася перемогою гостей 2:1, однак у чвертьфінал вийшов клуб із Манчестера, який у першій грі здобув перемогу з рахунком 4:0.

У сезоні 2016/2017 Зінченко провів чотири матчі в Лізі чемпіонів за ПСВ із Нідерландів, куди "Манчестер Сіті" передавав його в оренду.

У поточному сезоні українець у складі лідера англійської Прем'єр-ліги зіграв шість ігор у чемпіонаті та п'ять – в англійських кубках.