$39.72 €42.81
weather +12 Київ

Українка Шишкова завоювала четверту медаль на зимовій Паралімпіаді

Українка Шишкова завоювала четверту медаль на зимовій Паралімпіаді Україна завоювала 16 медалей на Паралімпіаді

Українка Оксана Шишкова виграла бронзу в лижному спринті на 1,5 км серед спортсменів із порушенням зору.

14 березня українка Оксана Шишкова завоювала четверту медаль на зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані. Про це повідомляють на сайті змагань.

Шишкова фінішувала третьою в лижному спринті на 1,5 км серед спортсменів із порушенням зору.

Перше місце в білоруски Світлани Сахоненко, друге – у представниці команди "нейтральних паралімпійських атлетів" Михайлини Лисової.

На рахунку української спортсменки також золото та дві срібні медалі Паралімпіади.

В активі збірної України 16 нагород: п'ять золотих, чотири срібні і сім бронзових медалей. У загальному заліку вона посідає третє місце після США і "нейтральних паралімпійських атлетів" (у такому статусі виступає збірна Росії).

Змагання у Пхьончхані триватимуть до 18 березня.