$39.51 €42.36
weather +16 Київ

Українка стала срібним призером чемпіонату Європи з фехтування

Українка стала срібним призером чемпіонату Європи з фехтування Бровко (крайня праворуч) завоювала срібло

7 березня пройшли змагання серед шпажисток у межах юніорського чемпіонату Європи з фехтування в болгарському Пловдиві, українська спортсменка Інна Бровко завоювала срібну медаль, повідомили в Національній федерації фехтування України.

Українка Інна Бровко стала срібним призером юніорського чемпіонату Європи з фехтування, поступившись у фінальному поєдинку ізраїльтянці Вєрі Майї Деві Каневськи, йдеться в повідомленні на сайті Національної федерації фехтування України (НФФУ).

Зазначають, що змагання пройшли 7 березня в болгарському Пловдиві, у турнірі взяли участь 87 фехтувальниць з 25 європейських країн.

У НФФУ підкреслили, що Бровко не вистачило двох уколів до чемпіонського титулу в протистоянні з Каневськи.

На цьому чемпіонаті Україну також представляли спортсменки Катерина Чорній (46-е місце), Наталія Степанян (37-е) і Дарина Варфоломеєва (21-е).