weather +13 Київ

Українка Світоліна піднялася в рейтингу WTA

Українка Світоліна піднялася в рейтингу WTA Еліна Світоліна піднялася на одну позицію в рейтингу WTA

Українська тенісистка Еліна Світоліна піднялася на 12-те місце в рейтингу WTA.

Українська спортсменка Еліна Світоліна піднялася з 13-го на 12-те місце в рейтингу найкращих тенісисток світу за версією WTA. Рейтинг оприлюднили на сайті організації.

Очолює рейтинг американка Серена Вільямс, Ангелік Кербер (Німеччина) – друга. Третє місце посідає чеська тенісистка Кароліна Плішкова.

27 лютого Світоліна піднялася на 10-те місце в рейтингу найсильніших тенісисток світу, однак вибула з десятки лідерів 3 квітня 2017 року.

30 квітня 22-річна Світоліна стала переможницею турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) у Стамбулі. У фінальному матчі, який тривав одну годину 15 хвилин, спортсменка з Харкова обіграла бельгійку Елізе Мертенс – 6:2, 6:4.

Цей титул став сьомим для Світоліної в одиночному розряді. У сезоні 2017 року вона виграла змагання в Тайбеї і Дубаї.

Стамбульський турнір Світоліна раніше вигравала двічі, але в парі.

16-річна українка Даяна Ястремська після виходу до чвертьфіналу турніру в Стамбулі піднялася відразу на 112 позицій, посівши 308-ме місце рейтингу.

У рейтингу WTA також представлені українки Леся Цуренко (42-ге місце), Катерина Бондаренко (94-те місце), Катерина Козлова (140-ве місце) та Ангеліна Калініна (273-тє місце).