$39.58 €42.26
weather +11 Київ

Українки Кіченок в 1/4 олімпійського тенісного турніру програли росіянкам

Українки Кіченок в 1/4 олімпійського тенісного турніру програли росіянкам Українки програли росіянкам із рахунком 6:2, 6:1
На Олімпійських іграх 2020 року в Токіо українські тенісистки Надія і Людмила Кіченок програли у чвертьфіналі змагання. Результати матчу опубліковано на сайті Олімпіади.

Суперницями українок були росіянки Олена Весніна та Вероніка Кудерметова. Вони перемогли сестер Кіченок із рахунком 6:2, 6:1. Матч тривав 59 хвилин.

Як зазначає ua-football.com, українки не реалізували жодного з чотирьох брейк-пойнтів, а на своїй подачі відіграли тільки один із п'яти шансів суперниць на брейк.

Водночас чвертьфінал у Токіо став найкращим результатом сестер Кіченок на Олімпійських іграх. "Великий теніс України" зазначає, що в парному турнірі з тенісу серед українок тільки сестри Бондаренко змогли дійти до півфіналу 2008 року.

Скріншот: olympics.com Скріншот: olympics.com

Олімпійські ігри 2020 року мали відбутися в Токіо з 24 липня до 9 серпня минулого року, через поширення коронавірусної інфекції змагання перенесли на 2021 рік. Їх проводять без глядачів із 23 липня до 8 серпня.

Україну представляє 156 олімпійців – найменша кількість за всі роки незалежності. Українські спортсмени змагатимуться у 25 видах спорту і 30 дисциплінах.

В України три олімпійські медалі – бронза в жіночому дзюдо, бронза в чоловічому фехтуванні та бронза у стрільбі з пневматичного пістолета. У медальному заліку Україна ділить 49-те місце з Казахстаном.