$39.60 €42.27
weather +10 Київ

Український плавець Романчук завоював золото чемпіонату Європи на короткій воді

Український плавець Романчук завоював золото чемпіонату Європи на короткій воді Романчук на 8,34 секунди випередив срібного призера

Українець Михайло Романчук виграв фінал чемпіонату Європи з плавання на короткій воді на дистанції 1500 м вільним стилем. Срібним призером став італієць Грегоріо Палтіньєрі, бронзовим – норвежець Генрік Крістіансен.

Українець Михайло Романчук виграв золото на чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді в Копенгагені, повідомляють на офіційному сайті змагань.

Українець став першим у фіналі на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Він подолав дистанцію за 14 хвилин і 14,59 секунди.

Український плавець на 8,34 секунди випередив срібного призера італійця Грегоріо Палтіньєрі.

Бронзова медаль дісталася норвежцю Генріку Крістіансену.

23-й чемпіонат Європи з плавання на короткій воді проходить у Данії із 13-го до 17 грудня.