$39.60 €42.44

Визначилися всі учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА

Визначилися всі учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА Жеребкування чвертьфіналів заплановано на 19 березня
Стадію 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА успішно подолало відразу три клуби з Англії та два з Німеччини.

17 березня у Європі завершилися останні поєдинки стадії 1/8 фіналу футбольної Ліги чемпіонів. Про це повідомив офіційний сайт УЄФА.

У Лондоні англійський "Челсі" з рахунком 2:0 обіграв "Атлетіко" з Мадрида (Іспанія). Загальний рахунок – 3:0 на користь британського клубу.

Ще в одному матчі ігрового дня мюнхенська "Баварія" повторно (перший поєдинок завершився перемогою німців 4:1) обіграла італійський "Лаціо" (Рим) – 2:1 – і також пройшла до чвертьфіналу.

Інші поєдинки, що відбулися раніше, принесли такі результати:

"Ювентус" (Італія) – "Порту" (Португалія) 1:2, 3:2 (за рахунок голів на виїзді далі пройшов "Порту");

"Боруссія" (Дортмунд, Німеччина) – "Севілья" (Іспанія) 3:2, 2:2;

"Ліверпуль" (Англія) – "Лейпциг" (Німеччина) 2:0, 2:0;

ПСЖ (Франція) – "Барселона" (Іспанія) 4:1, 1:1;

"Манчестер Сіті" (Англія) – "Боруссія" (Менхенгладбах, Німеччина) 2:0, 2:0;

"Реал" (Мадрид, Іспанія) – "Аталанта" (Італія) 1:0, 3:1.

Жеребкування чвертьфіналу Ліги чемпіонів відбудеться 19 березня в Ньоні (Швейцарія). Посіву не буде, команди з однієї країни можуть зустрітися одна з одною на футбольному полі.