$39.72 €42.81
weather +12 Київ

Визначився другий фіналіст Євро 2020. Англія переграла Данію

Визначився другий фіналіст Євро 2020. Англія переграла Данію Англія вийшла у фінал Євро 2020
У другому півфіналі чемпіонату Євро 2020 збірна Англії перемогла збірну Данії в овертаймі з рахунком 2:1, передає кореспондент "ГОРДОН".

Основний час матчу закінчився з рахунком 1:1, до того ж обидва голи було забито ще в першому таймі.

Рахунок відкрила Данія – півзахисник Міккель Дамсгор забив зі штрафного.

Англійці швидко відповіли: Букайо Сака прострілив із правого флангу, а капітан данців Симон К'єр зрізав м'яч у свої ж ворота.

У першому овертаймі Англія забила ще один гол: на 104-й хвилині Гаррі Кейн не реалізував пенальті, але потім добив м'яч у ворота.

Гра відбувалася в Лондоні, на стадіоні "Вемблі". Головним рефері півфіналу став голландський фахівець Данні Маккелі.

Збірна Англії двічі ставала бронзовим призером чемпіонатів Європи 1968-го і 1996 років; 2004-го і 2012 року доходила до стадії чвертьфіналу Євро, але жодного разу не перемагала.

До цього матчу Англія на Євро 2020 не пропустила жодного м'яча і вибила Україну з турніру з рахунком 4:0 у чвертьфіналі.

У першому півфіналі Євро 2020 Італія перемогла Іспанію в серії пенальті.

Фіналісти зустрінуться на стадіоні "Вемблі" в Лондоні 11 липня.