$39.22 €42.36
weather +8 Київ

Збірна України з футболу вшосте зіграла внічию у відборі на ЧС 2022, але зберігає шанси на плей-оф

Збірна України з футболу вшосте зіграла внічию у відборі на ЧС 2022, але зберігає шанси на плей-оф Ярмоленко (у синій формі) відкрив рахунок на 15-й хвилині матчу
Збірна України з футболу зіграла внічию (1:1) у матчі відбору на чемпіонат світу 2022 проти команди Боснії і Герцеговини. Про це 12 жовтня повідомляють на сайті Союзу європейських футбольних асоціацій.

Форвард збірної України Андрій Ярмоленко відкрив рахунок на 15-й хвилині матчу, він замкнув простріл із лівого флангу Віктора Циганкова. Ярмоленко забив у шостому поєдинку поспіль за національну команду у Львові.

Гості відігралися після перерви. На 77-й хвилині поєдинку Мирослав Стеванович у дотик скинув м'яч Анелу Ахмедходжичу, який точно пробив у лівий нижній кут воріт Андрія Пятова.

1:1 – шоста нічия збірної України у відборі на ЧС 2022.

Після семи матчів у групі D українська команда має в активі дев'ять очок і посідає друге місце після збірної Франції (у неї 12 набраних очок у шести зіграних поєдинках). На третьому місці – Фінляндія (вісім очок, шість матчів), на четвертому – Боснія і Герцеговина (сім очок, шість ігор).

Скріншот: uefa.com Скріншот: uefa.com

Підсумковий поєдинок у групі D збірна України проведе 16 листопада в Зениці проти свого нинішнього суперника – Боснії і Герцеговини.

Для виходу у плей-оф відбіркового турніру на чемпіонат світу 2022 команді тренера Олександра Петракова необхідна перемога, за умови, що збірна Фінляндії не набере більше ніж чотири очки у двох поєдинках проти Боснії (13 листопада) і Франції (16 листопада).

У Львові збірна України з футболу ще жодного разу не програвала – 17 перемог, три поєдинки завершилися внічию.

Останній матч відбору на ЧС 2022 збірна України провела в Гельсінкі 9 жовтня, здобувши перемогу над збірною Фінляндії з рахунком 2:1. Це перша перемога українців у кваліфікаційному турнірі.

Чемпіонат світу в Катарі відбудеться із 21 листопада до 18 грудня 2022 року.