$39.22 €42.36
weather +10 Київ

"Зоря" програла другий матч раунду плей-оф Ліги Європи, луганчани покидають турнір Матч відбувався у Запоріжжі
26 серпня у Запоріжжі луганський футбольний клуб "Зоря" програв матч-відповідь раунду плей-оф Ліги Європи австрійському клубу "Рапід" (Відень). Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Тиждень тому в Австрії "Зоря" зазнала нищівної поразки з рахунком 0:3, але у луганського клубу залишалися шанси на камбек.

"Рапід" відкрив рахунок на 10-й хвилині, відзначився Марко Грюлль. За п'ять хвилин перевагу австрійців подвоїв Лео Граймль.

На 40-й хвилині нападник "Зорі" Олександр Гладкий скоротив рахунок, але після перерви, на 68-й хвилині, "Рапід" знову забив, це зробив Таксіархіс Фунтас.

Останній м'яч забив на 87-й хвилині гравець "Зорі" Шахаб Захеді – з пенальті.

Підсумковий рахунок матчу – 3:2 на користь австрійської команди, за підсумками двоматчевого протистояння (6:2) "Рапід" виходить до групового етапу Ліги Європи.

"Зоря" покидає цей турнір. Більше у Лізі Європи українських клубів не залишилося.