Волонтер подарував ВМС України літак. Відео
1 листопада 2019, 08:56
Этот материал также можно прочитать на русском
![Волонтер подарував ВМС України літак. Відео](/img/article/13917/2_main-v1572592018.jpg)
Фото: radiosvoboda.org
Волонтер Єгор Шишкін із Миколаєва подарував свій літак Ан-2 10-й морській авіаційній бригаді Військово-морських сил України. Чоловік мріяв про літак із дитинства і купив його на аукціоні, коли рівненська компанія проводила санацію і розпродувала залишки. "Дізнавшись, що у військових є необхідність у даному літальному засобі, вирішив передати його військовим", – розповів волонтер. Після ремонту Ан-2 на вінницькому заводі військові використовуватимуть його для відпрацювання стрибків із парашутом. Літак має малу швидкість і досить економічний. Він може перевозити одночасно 10 осіб, а також його можна використовувати як транспортний або санітарний літак, повідомило 31 жовтня "Радіо Свобода".
![](https://i3.ytimg.com/vi/player/0/30246811.html/maxresdefault.jpg)