Клуб читачів
ГОРДОН
 

"Здалося, що почалася війна". Російські військові без попередження ввірвалися до вірменського села та влаштували навчання

Заступник командира з роботи з особовим складом 102-ї російської бази у Вірменії Олексій Полюхович заявив, що військові здійснять службове розслідування щодо навчань у вірменському селі Панік. 17 липня туди увірвалася колона російських військовослужбовців і почала стріляти.

Цей матеріал можна прочитати і російською мовою
Російські солдати перекрили дорогу в селі та почали стріляти холостими набоями
Російські солдати перекрили дорогу в селі та почали стріляти холостими набоями
Скріншот: Армен Айарпи Геворгян / Facebook

Російські військові 17 липня влаштували навчання зі стріляниною у вірменському селі Панік Ширакської області, повідомляє вірменське видання "Аравот".

Приблизно об 11.30 військовослужбовці 102-ї російської військової бази почали військові навчання на адміністративній території села, "нажахавши не лише жителів села Панік Ширакського марзу, а й мешканців прилеглих сіл".

Місцевим жителям спершу "здалося, що почалася війна".

Як заявив виданню голова громади Панік Вардан Макеян, приблизно три десятки солдатів перекрили дорогу в селі та почали стріляти холостими набоями.

За його словами, "увесь народ відразу вибіг із будинків після цих звуків, були навіть діти, які знепритомніли".

Він додав, що жителів села не попередили про навчання, і це образливо.

"Якби хтось із Вірменії в Російській Федерації зробив таке, нехай у громаді з одним будинком, то роздули б трагедію! Добре, зрозуміли, що військова база, спасибі, захищають, але не мають вони приходити та влаштовувати бойові дії на території села!" – додав Макеян.

Як пише newshay.com, 17 липня колона з десятка армійських вантажівок російської військової бази в Гюмрі вторглася до села Панік, водночас солдати почали стріляти з автоматів і влаштовувати вибухи.

Жителі села оточили колону та почали ставити запитання командуванню, проте "командир не дав зрозумілих пояснень".

"Люди запитували, що із солдатами – вони під кайфом, п'яні чи заблукали, чому вони стріляють не на полігоні, а в селі? Вони виконують наказ чи самі так вирішили? Командир навіть не назвався. Він сказав, що це навчання, але не пояснив, чому на території села", – пише видання.

18 липня губернатор Ширакської області Карен Саруханян зустрівся із заступником командира 102-ї російської бази у Вірменії з роботи з особовим складом Олексієм Полюховичем.

Як заявив Полюхович журналістам, на російській військовій базі в Гюмрі розглядають це питання, повідомляє "Sputnik Армения".

Саруханян додав, що російські військові повідомили про форс-мажорну ситуацію та вибачилися за інцидент, також щодо винних здійснять службове розслідування. За його словами, "це сталося вперше, вони запевнили, що наступного разу такого не буде".

Місцеві мешканці зняли на відео те, що відбувалося в селі 17 липня. Користувач Армен Аярпі Геворгян опублікував кадри у Facebook.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ:

 
Шановні читачі! На нашому сайті заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі і заклики до насильства. Коментарі, що порушують ці правила, ми будемо видаляти, а їх авторам закривати доступ до обговорення. Редакція не вступає у листування з коментаторами щодо блокування, без серйозних причин доступ до коментування модератори не закривають.
 
Залишилось символів: 1000
МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ
2 травня, 2018 15.33  
22 квiтня, 2017 21.11
 
 
ОСТАННІ НОВИНИ
 

Натисніть «Подобається», щоб читати
Gordonua.com в Facebook

Я вже читаю Gordonua в Facebook

 
 
 

Публікації

 
усі публікації