Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+19 Київ

Світ

Четверо українців загинули під час зіткнення автомобіля з рейковим автобусом у Польщі 

На залізничному переїзді в місті Ополе рейковий автобус зніс автомобіль Volkswagen.

Четверо громадян України віком від 20 до 60 років стали жертвами аварії на нерегульованому залізничному переїзді в польському місті Ополе, повідомляє місцеве видання Naszemiasto.pl.

Приблизно о 19.00 за місцевим часом (20.00 за Києвом) із невідомих причин автомобіль Volkswagen Passat, у якому їхали українці, виїхав на переїзд і зіткнувся з рейковим автобусом, що їхав із міста Ниса.

Три жінки і чоловік – водій Volkswagen Passat –загинули на місці, повідомив представник міської поліції.

Пасажири і машиніст рейкового автобуса не постраждали.

Рух поїздів на ділянці, де сталася катастрофа, тимчасово припинено.

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати