Пошук по сайту

€51.10
$44.88

+24 Київ

Світ

"Тяжкий ляпас США". Хаменеї привітав іранців із перемогою над "сіоністським режимом" і Америкою 

Верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї привітав іранців із "перемогою" над Ізраїлем і США. Його відеозвернення 26 червня опублікувало іранське державне агентство IRNA

Звернення Хаменеї, імовірно, з'явилося на тлі занепокоєння населення країни через те, що аятола вже понад тиждень не з'являється на публіці.

Цитати з відео він опублікував у соціальній мережі Х.

"Вітаю з перемогою над хибним сіоністським режимом", – написав Хаменеї.

Інше його привітання стосувалося "перемоги" над США.

"Мої вітання з перемогою нашого дорогого Ірану над режимом США. Режим США безпосередньо вступив у війну, бо вважав, що інакше сіоністський режим буде повністю знищено. Він вступив у війну, намагаючись урятувати цей режим, але нічого не досяг", – заявив аятола.

Також Хаменеї згадав іранський удар по авіабазі США "Аль-Удейд" у Катарі, назвавши його "ляпасом США".

"Ісламська Республіка дала США важкого ляпаса. Вона атакувала й завдала шкоди авіабазі "Аль-Удейд", яка є однією з головних баз США в регіоні", – написав іранський лідер.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати