$39.47 €42.18
weather +16 Київ

У Парижі фанати влаштували масові заворушення після програшу ПСЖ у фіналі Ліги чемпіонів

Фанати паризького клубу ПСЖ громили вітрини магазинів, пошкоджували автомобілі й закидали поліцейських феєрверками.

Фанати французького футбольного клубу ПСЖ 23 серпня в Парижі влаштували масові заворушення після того, як їхня команда програла у фіналі Ліги чемпіонів "Баварії". Про це повідомляє Associated Press.

Десятки незадоволених фанатів ПСЖ зіткнулися із французькими поліцейськими на Єлисейських полях.

Як зазначає AP, поруч із Єлисейськими полями "дюжина поліцейських у повному спорядженні увірвалася в бар, щоб агресивно вивести людей, тому що деякі з них були без масок або не дотримувалися соціальної дистанції".

На заході Парижа також були випадки, коли спецпризначенці застосовували сльозогінний газ для розгону вболівальників, які зібралися біля стадіону клубу.

Фанати закидали поліцейських феєрверками, відео інциденту опублікував портал Yahoo Actualités у Twitter.

На відео, опублікованому журналістом Клементом Ланотом, фанати громлять вітрину одного з паризьких магазинів.

На ще одному його відео видно сутички поліції з фанатами.

Get French Football News у Twitter опублікувало відео, де футбольні фани стрибають на машині, припаркованій на вулиці.

Поліція заарештувала 148 осіб і оштрафувала 404 за відсутність медичних масок та порушення правил карантину.

Футбольний клуб "Баварія" (Мюнхен, Німеччина) виграв Лігу чемпіонів сезону 2019/2020, перемігши 23 серпня французький клуб із Парижа ПСЖ. Фінал турніру проводили на стадіоні в Лісабоні (Португалія).