Пошук по сайту

€50.92
$44.92

+25 Київ

Світ

В Ірані на ядерному об'єкті сталася аварія 

На іранському заводі в Натанзі, який займається збагаченням урану, сталася аварія. Про це 11 квітня повідомив іранський телеканал Press TV.

Інцидент пов'язаний з електричними мережами, він не призвів до забруднення довкілля і людських жертв, уточнили в Організації з атомної енергії Ірану.

Причини аварії встановлюють, повідомив представник організації Бехруз Камалванді. Про це написало агентство Reuters.

Натанз – центр зі збагачення урану, розташований у провінції Ісфахан. Він входить до списку об'єктів, контрольованих Міжнародним агентством з атомної енергії (МАГАТЕ).

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати