$39.22 €42.36
weather +9 Київ

Відбір на ЧС-2022. Україна зіграла внічию із Францією

Відбір на ЧС-2022. Україна зіграла внічию із Францією Україна і Франція зіграли внічию
Матч відбору на чемпіонат світу 2022 року між збірними Франції та України завершився внічию – 1:1.

Національна збірна України на виїзді зіграла внічию проти збірної Франції в першому матчі відбору на чемпіонат світу 2022 року, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Поєдинок, який проводили на "Стад де Франс", завершився з рахунком 1:1.

Рахунок у грі на 19-й хвилині відкрив Антуан Грізманн: він пробив із правого кута штрафного в дальній кут воріт Георгія Бущана. На 57-й хвилині після удару Сергія Сидорчука м'яч влучив у Преснеля Кімпембе й від нього закотився у ворота.

Отже, збірна України не програла Франції вперше з листопада 2013 року, коли у плей-оф відбору на ЧС-2014 виграла з рахунком 2:0 (у повторному поєдинку Україна програла 0:3 і не потрапила на чемпіонат світу).

Детальніше про перебіг сьогоднішнього поєдинку можна прочитати в текстовій онлайн-трансляції.