Футбольна збірна Аргентини зіграла внічию з Ісландією на чемпіонаті світу. Фоторепортаж

На чемпіонаті світу з футболу у РФ 16 червня в матчі групи D збірні Аргентини та Ісландії зіграли внічию 1:1. У першому таймі команди забили по одному м'ячу, а у другому нападник аргентинців Ліонель Мессі не зумів реалізувати пенальті. Фото із поєдинку опублікувало агентство ЕРА.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

16 червня, 2018 18.05
Матч збірних Аргентини та Ісландії на чемпіонаті світу з футболу в Росії завершився з рахунком 1:1.
16 червня, 2018 17.15
16 червня в Москві фіналіст минулого чемпіонату світу Аргентина зустрілася з головним відкриттям Євро 2016 – збірною Ісландії. Матч завершився внічию, 1:1. Лідер аргентинців Ліонель Мессі не реалізував пенальті. Видання "ГОРДОН" вело текстову онлайн-трансляцію матчу першого туру групи D.
16 червня, 2018 14.59
У стартовому матчі групи С світової першості з футболу збірна Франції у напруженій боротьбі виграла в австралійської команди – 2:1.
15 червня, 2018 23.33
Матч першого туру групи В чемпіонату світу з футболу між збірними Португалії та Іспанії завершився результативною нічиєю – 3:3. Гра пройшла в Сочі. Найкращим у складі чемпіонів Європи, португальців, був Кріштіану Роналду. Він відкрив рахунок із пенальті на 4-й хвилині, потім відзначився на 44-й, а на 88-й, коли його команда поступалася 2:3, провів гарний м'яч зі штрафного. У складі збірної Іспанії м'ячі забивали Дієго Коста (24-та й 55-та хвилини) і Начо (58-ма). Агентство ЕРА подає фотозвіт про гру.
15 червня, 2018 21.55
У п'ятницю, 15 червня, у Сочі відбувся один із центральних матчів групового етапу чемпіонату світу – Португалія проти Іспанії. Матч закінчився внічию 3:3. Видання "ГОРДОН" вело текстову онлайн-трансляцію цього поєдинку.
15 червня, 2018 20.09
У стартовому матчі групи В чемпіонату світу з футболу збірна Ірану на останній компенсованій хвилині вирвала перемогу в марокканців.