У нас була Революція гідності, а не безкарності
Для мене важливіше за перемогу – те, ким ми будемо в день перемоги.
Якщо ми втратимо людяність, то це не перемога.
Коли ми говоримо російською – це на нас проявляється влада росіян. Коли ми принижуємо гідність людини в першу чергу – це теж прояв влади росіян над нами. Бо владою росіян над нами я називаю те, що ми б не робили за власної доброї волі.
У нас була Революція гідності. Не революція вседозволеності, не революція прояву сили, приниження.
Те, що відбувається у "Скелі", – це не про гідність. І це треба (а) зупинити, (б) винних покарати.
Щоб ця хвороба не поширювалася.
Джерело: Masi Nayyem / Facebook