Блоги

Надія Сухорукова

Блогерка і журналістка з Маріуполя

Усі матеріали автора

Я цього чекала в маріупольському підвалі. Нікого не шкода 

23 червня, 14.59

"У Росії паніка: по всій країні оголошують повітряну тривогу, повідомляють про пуски Storm Shadow з українських Су-24, росЗМІ", – інформацiя з Telegram-каналу "Реальна Україна | Радар тривога ua".

"Залізничний міст через Північно-Кримський канал у Криму знищено – його більше не існує", – ССО України", – інформацiя також із цього каналу.

Як довго я цього чекала! Ще в маріупольському підвалі надія на справедливість допомогла мені не збожеволіти. Я знаю, що на це дуже чекали жителі Мар'їнки, Сєвєродонецька, Бахмута, Вовчанська, Харкова, Запорiжжя, Одеси, Києва та інших українських міст.

Але я цю інформацію подумки бачила ще під час пекельних маріупольських обстрілів. Коли над містом шипів винищувач і бомбардувальник заходив на друге коло, щоб скинути бомбу "по мітці" й поховати черговий житловий будинок разом із людьми.

Я знала, що відповідь буде, коли вибухова хвиля перевертала все всередині й здавалося, що стіни підвалу стогнуть від болю. Я чекала на цю вiдповiдь і мріяла дожити.

Дякую за справедливість. Мені нікого з істот, що живуть у РФ, не шкода. Привіт від маріупольців!

Росіяни принесли на нашу землю ненависть – і у відповідь отримують ненависть. Вони запустили цей механізм, і він ударить по них. Таке вже було. Усе повторюється.

Джерело: Nadia Sukhorukova / Facebook

Опубліковано з особистого дозволу автора

Блог відображає винятково думку автора. Редакція не відповідає за зміст і достовірність матеріалів у цьому розділі.

СВІЖІ НОВИНИ

Більше новин