"Він нагадав мені щуреня – оченята бігають". Відома рестораторка розповіла про застілля з Путіним

За словами Січкар, Путін під час застілля багато не говорив
Фото: ЕРА
Українська рестораторка Маргарита Січкар 1999 року організовувала у своєму московському ресторані "Гетьман" вечерю для на той момент ще прем'єр-міністра країни-агресора РФ Володимира Путіна. Про те, яке враження він на неї справив, Січкар розповіла в інтерв'ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону. Відео 24 червня опублікували на YouTube-каналі "В гостях у Гордона".
Січкар розповіла, що Путін приїхав у компанії тодішнього прем'єр-міністра України Валерія Пустовойтенка. Рестораторка наголосила, що це була перша і єдина її зустріч із російським президентом.
"Мені телефонують із посольства: "У вас у ресторані будуть Путін і Пустовойтенко! Підготуйте візит!" – переказала вона розмову, яка передувала зустрічі.
За словами Січкар, після цього вона полетіла до Москви, щоб зайнятися організацією.
"Я готую, усіх шикую. Арбатом ФСБшники ходять. До мене приїжджає одна бригада – беруть проби їжі, наповнюють колбочки. Друга – наші українці приїхали. Ну, і все. Я стою біля входу, відчиняють двері, і він такий пробігає – маленький! Він маленький. Я навіть не очікувала. Казали: "Він невисокого зросту". Ну, щоб він такий маленький був – я не очікувала. Ну, як дитина. За ним ця охорона біжить, і заходить наша українська делегація. Мені кажуть: "Так, іди зустрічай Путіна". І я, звісно, сходами біжу, і типу: "Добрий вечір", – описала вона зустріч із Путіним.
Січкар зазначила, що сиділа з ним за одним столом, коментуючи йому назви й рецептуру страв.
"А він харизматичний узагалі?" – поцікавився Гордон.
"Він мені нагадав якесь щуреня. Ось він сидів: оці оченята бігають, він увесь час так дивився – голову повертав. Він здебільшого мовчав, практично не говорив", – поділилася Січкар враженнями від Путіна.
Контекст
- Сичкар – українська підприємниця, рестораторка, громадська діячка і медійна персона. Народилася у Владивостоці (РФ), але у студентські роки переїхала до України.
- Відома розвитком ресторанного бізнесу: була директоркою і співвласницею низки закладів, а також керувала готельним комплексом у Ялті.
- Займалася видавничою і телевізійною діяльністю, є авторкою кількох книжок про життя й бізнес. Заснувала "Школу щасливого життя Маргарити Січкар", коворкінг "Щастя HUB" і благодійний фонд анімалотерапії.
Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях
Читати


