"Це не кінець". Усик відмовився від усіх своїх поясів, назвав причину

Усик заявив, що залишає всі чемпіонські пояси, але не завершує кар'єри
Фото: EPA
Український боксер Олександр Усик заявив про рішення відмовитися від усіх чемпіонських поясів, вказавши, що це свідомий крок. Про це він розповів у відеозверненні, яке опублікував 26 червня в Instagram.
"Сьогодні п'ятниця, гарна погода і гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію, зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі, за ними боксували", – розповів спортсмен.
За його словами, він вирішив зробити свої пояси "вільними", щоб інші боксери могли поборотися за них.
"Друзі, я залишаю пояси, але я не йду зі спорту, тому що в мене є Last Dance", – наголосив Усик.
Він також додав, що це свідоме рішення, яке відкриє для нього нові можливості.
"Це не кінець історії. Продовження попереду", – зазначив Усик.
Контекст
- Усик – олімпійський чемпіон, абсолютний чемпіон світу в першій важкій (2018–2019) і важкій вазі (2024). У ніч на 24 травня Усик нокаутував Верховена в поєдинку за звання чемпіона світу за версією WBC.
- У березні 2026 року Усик заявив, що після завершення спортивної кар'єри планує піти в політику і не відкидає участі у виборах президента.
Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях
Читати


