Спорт

"Це не кінець". Усик відмовився від усіх своїх поясів, назвав причину  

26 червня, 19.30

Усик заявив, що залишає всі чемпіонські пояси, але не завершує кар'єри

Фото: EPA

Український боксер Олександр Усик заявив про рішення відмовитися від усіх чемпіонських поясів, вказавши, що це свідомий крок. Про це він розповів у відеозверненні, яке опублікував 26 червня в Instagram.

"Сьогодні п'ятниця, гарна погода і гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію, зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі, за ними боксували", – розповів спортсмен.

За його словами, він вирішив зробити свої пояси "вільними", щоб інші боксери могли поборотися за них.

"Друзі, я залишаю пояси, але я не йду зі спорту, тому що в мене є Last Dance", – наголосив Усик.

Він також додав, що це свідоме рішення, яке відкриє для нього нові можливості.

"Це не кінець історії. Продовження попереду", – зазначив Усик.

Контекст

СВІЖІ НОВИНИ

Більше новин