Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+21 Київ

Війна в Україні

"Глибинний народ". У Криму випуск Чорноморського училища імені Нахімова відбувся під землею  

76-й випуск Чорноморського вищого військово-морського училища імені П.С. Нахімова цього року відбувся під землею. На заході був командувач Чорноморського флоту РФ Сергій Пінчук. Про це у Telegram повідомив окупаційний "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв.

Традиційно для російських пропагандистів він не назвав причини проведення урочистостей у підземному комплексі "Об'єкт 825 ГТС" Балаклавского підземного музейного комплексу. Останній призначений для укриття, ремонту та обслуговування підводних човнів, а також для зберігання боєприпасів, призначених для субмарин.

Випуск він назвав "по-справжньому унікальним" через місце проведення, але вибір локації пояснив. Щоправда, не успішними обстрілами Криму силами оборони України, які фактично відрізають півострів, а тим, що ці підземелля нібито є "серцем історії" російського Чорноморського флоту РФ. У дописі Развожаєв згадав про "міць і славу" російських моряків, які вирішили не проводити захід на відкритій території.

До речі, у Севастополі на тлі обстрілів було введено низку обмежень, серед яких – скасування всіх вуличних заходів. Але випуск відбувся ще до цього. Окупаційний "губернатор" інформував про нього 20 червня. Але вже тоді Збройні сили України завдавали успішних ударів по об'єктах росіян у Криму й логістиці, яку використовують загарбники.

Український журналіст Андрій Клименко у своєму дописі звернув увагу на церемонію.

"Це топ! Підземний випуск офіцерів "Чорноморского висшего воєно-морского учіліща імені Нахімова" (Севастополь, ЧВВМУ) у штольнях колишньої Балаклавської бази підводних човнів..." – написав він.

Коментарі не забарилися. Підписники Клименка написали, що росіяни бояться, тому сховалися під землю, згадали про світло, яке тепер на півострові будуть вмикати погодинно, але здебільшого коментарі були саркастичні.

"А що ти хотів? Глибинний народ", – зазначив журналіст Айдер Муждабаєв.

Користувачка соцмережі Ольга Духніч поцікавилася: "Підземні підводники?"

"У принципі, всі російські підводники стають підземниками. Із часів Курська така традиція стала нормою", – зазначив дописувач, акаунт якого підписаний як Andy Puffin.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати