Удар по найбільшому наземному комплексу супутникового зв'язку РФ. Генштаб розкрив масштаби влучань

Уражено комплекс антени MARK-IV і головний адміністративний корпус
Фото: wikipedia.org
У Генеральному штабі ЗСУ 24 червня уточнили наслідки атаки на найбільшу станцію космічного зв'язку в Росії – центр у Московській області. Українські сили здійснили удар у ніч на 22 червня.
Через "Дубну" працював урядовий зв'язок між Кремлем і провідними західними країнами, ідеться на сайті російського оператора супутникового зв'язку ДПКС.
Моніторинговий канал Exilenova+ уранці 24 червня повідомляв про два прильоти в об'єкт.
Генштаб підтвердив інформацію про влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, яку використовують для супутникового зв'язку, а також у технічну будівлю, розташовану поряд із цим об'єктом.
Окрім того, українські військові зафіксували ураження головного виробничо-адміністративного (апаратно-програмного) корпусу з частковим руйнуванням однієї з опорних стін. До цієї споруди входять центральна апаратна ліній зв'язку, обладнання наземного комплексу управління й центральний пульт контролю супутникової мережі.
Контекст
- Центр у місті Дубна – найбільший наземний комплекс супутникового зв'язку в Росії. Його використовують для військового зв'язку, керування супутниковими ретрансляторами, які міністерство оборони РФ застосовує для зв'язку, розвідки й координації військ.
Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях
Читати


