Пошук по сайту

€51.10
$44.88

+28 Київ

Війна в Україні

Удар по найбільшому наземному комплексу супутникового зв'язку РФ. Генштаб розкрив масштаби влучань  

У Генеральному штабі ЗСУ 24 червня уточнили наслідки атаки на найбільшу станцію космічного зв'язку в Росії – центр у Московській області. Українські сили здійснили удар у ніч на 22 червня.

Через "Дубну" працював урядовий зв'язок між Кремлем і провідними західними країнами, ідеться на сайті російського оператора супутникового зв'язку ДПКС.

Моніторинговий канал Exilenova+ уранці 24 червня повідомляв про два прильоти в об'єкт.

Генштаб підтвердив інформацію про влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, яку використовують для супутникового зв'язку, а також у технічну будівлю, розташовану поряд із цим об'єктом.

Окрім того, українські військові зафіксували ураження головного виробничо-адміністративного (апаратно-програмного) корпусу з частковим руйнуванням однієї з опорних стін. До цієї споруди входять центральна апаратна ліній зв'язку, обладнання наземного комплексу управління й центральний пульт контролю супутникової мережі.

Контекст

  • Центр у місті Дубна – найбільший наземний комплекс супутникового зв'язку в Росії. Його використовують для військового зв'язку, керування супутниковими ретрансляторами, які міністерство оборони РФ застосовує для зв'язку, розвідки й координації військ.

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати