Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+29 Київ

Війна в Україні

В окупованому Криму запровадили графіки вимкнення світла 

В окупованому країною-агресором Росією Криму запроваджують графіки віялових вимкнень електроенергії. Про це 21 червня повідомила компанія "Крымэнергоинформ". Цього дня раніше на півострові вже зникали вода і світло, також запровадили обмеження на купівлю пального, змінили рух транспорту, графіки роботи громадських закладів і, окрім того, скасували всі масові заплановані заходи на невизначений строк.

"У зв'язку з аваріями на об'єктах електромережевого господарства Республіки Крим запроваджено графіки обмеження режиму споживання електричної енергії в регіонах півострова", – вказано в дописі.

В організації додали, що інформацію про графіки обмеження режиму споживання буде розміщено на її офіційному сайті й на офіційних сторінках окупаційних адміністрацій і муніципалітетів.

Раніше цього дня світла не було у споживачів Північно-західного, Центрального та Південнобережного енергорайонів. За словами енергетиків, "у зв’язку з пошкодженнями в електричних мережах". Яких саме, вони не уточнювали.

"Крым.Реалии" (проєкт "Радіо Свобода") зібрав інформацію щодо міст і селищ півострова. У матеріалі видання з посиланням на проросійський ЗМІ Forpost зазначено, що в Алушті та Джанкої, Нижньогірському, Чорноморському і Красноперекопському районах електрику вимикатимуть що три години. Заступник російського голови Чорноморського району Андрій Шатиренко інформував, що причиною віялових вимкнень є "складна ситуація в енергосистемі Криму й Севастополя".

У Красноперекопському районі й Алушті в непарні дні електрики не буде з 0.00 до 3.00, а потім із 6.00 до 9.00 тощо. Жителі Судака залишатимуться без електроенергії до трьох годин на день, ідеться на сторінці у "ВКонтакте" глави російського муніципалітету Кирила Чебишева. Конкретного часу вимкнень не вказують. Окремо в деяких містах і селах ухвалили рішення про тимчасове вимкнення вуличного освітлення, інформували журналісти.

Раніше цього дня Telegram-канал "Крымский ветер" публікував фотографії Таврійської ТЕС під Сімферополем із результатами пошкодження від займання. Російська влада атаки на ТЕС не підтверджувала. Також не було офіційної інформації про атаку на об’єкт від сил оборони України.

Моніторинговий паблік Exilenova+ писав про пожежу на території Таврійської ТЕС 20 червня, вказуючи, що попередньо місцеві жителі заявляли про атаку ЗСУ.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати