Росіяни поскаржилися на масований наліт дронів на Москву. Посилили ППО біля НПЗ

У соцмережах публікують відео вибухів у Московській області
Скріншот: Exilenova+ / Telegram
У ніч на 22 червня на підльоті до столиці країни-агресора Росії сили протиповітряної оборони нібито збили близько 60 безпілотників. Про це в Telegram повідомив мер Москви Сергій Собянін.
Традиційно Собянін не повідомляє про наслідки, проте в кожному повідомленні додає, що на місці падіння уламків працюють фахівці екстрених служб.
Моніторингові Telegram-канали поширювали відео з прольотами дронів і звуками вибухів після.
Exilenova+ пише, що на тлі атаки росіяни посилили протиповітряну оборону поблизу Московського нафтопереробного заводу та торгового центру "Садовод", які вже зазнавали пошкоджень через удари.
Контекст
- У ніч на 18 чеврня Москва зазнала наймасованішої за час війни дронової атаки. За словами командувача Сил безпілотних систем України Роберта Бровді (Мадяра), сили оборони України втретє за місяць атакували Московський НПЗ, люк якого аж відлетів від ударної хвилі.
- НПЗ розташовано приблизно за 15 км від Кремля. Паблік "ВЧК-ОГПУ" повідомляв, що на тлі атаки Красну площу перекрили, а на вежах Кремля виставили кулеметників.
- Унаслідок атаки в Підмосков'ї почався "нафтовий дощ".
- Президент України Володимир Зеленський зазначив, що повторний удар по Московському нафтопереробному заводу 18 червня був абсолютно справедливою відповіддю на атаку росіян на Києво-Печерську лавру.
- Народний депутат від "Слуги народу", член комітету Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський уважає, що сили безпеки і оборони України виявили слабкі місця в російській ППО, тому удари по Москві та Московській області будуть системними.
Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях
Читати


