Пошук по сайту

€51.10
$44.88

+27 Київ

Світ

"Усе стабільно погано". Потік новобранців до російської армії різко впав по всій країні – ЗМІ 

Росіян, які підписують контракти з міністерством оборони країни-агресора Росії та йдуть на війну в Україну, усе менше. У Москві навесні 2026 року потік нових рекрутів упав на третину порівняно з тим самим періодом 2025 року. Про це 24 червня повідомила "Верстка".

За даними видання, у квітні в столиці Росії скерували на фронт 1708 контрактників, у травні – 1378. Це на 1 тис. осіб менше, ніж торік, і порівняно з показниками 2024 року – коли у столиці ще не запровадили мільйонні виплати за контракт із міноборони.

"У нас усе стабільно х…йово, людей приходить мало, мотивованих – ще менше. Але ми не сумуємо, бо в нас ще не найгірші справи за мірками всієї країни, наскільки я розумію. Тож працюємо", – каже співрозмовник у московській мерії.

Ще гірша ситуація у столиці з набором контрактників до загону БПЛА "Рубікон", зазначає "Верстка". Видання нагадує, що там контракти укладають без подальшого продовження.

Коли набір тільки оголосили, наплив був дуже великим, але через високі вимоги відсівали майже всіх. Зараз же, за словами співрозмовників видання, тих, хто підписав контракти з "Рубіконом", – приблизно третина від усього потоку.

Ситуація в Москві відображає загальну картину по всій країні. Співрозмовник ЗМІ в одній із частин у Сибіру розповів, що новобранців доводиться шукати в інших регіонах, зокрема в Дагестані.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати