Росіяни зроблять усе, щоб не дізнатися правди про Бучу. Адже кадри звідти перевертають їхню віру в батьківщину та армію, у Путіна і "правоту" його війни
Буча. Ну все, крапки розставлено. Надруковано супутникові знімки Maxar Technologies, які автоматично створюють її системи. Репутація Maxar, до речі, бездоганна. Помилки виключено, як і підтасовування. Публікатор – The New York Times, що підтверджує вагомість супутникових фотографій.
Знімки показують вулиці Бучі в період окупації міста військами Путіна, тобто в березні 2022 року. Зокрема, на вулиці Яблунській лежать трупи. У тому самому порядку, у тих самих позах та позиціях, які фіксує і відеозйомка з машини, зроблена після втечі путінських військ. Спростувати це неможливо.
Я дуже багато бачив трупів, пройшовши сім війн, протягом багатьох років роблячи кримінальну хроніку. Я знаю безліч нюансів, за якими "трупозні" постановки легко відрізнити від справжніх кадрів. Мені доводилося робити для кінематографа ("Чистилище") й детальну реконструкцію війни. Я знаю слабкі місця та прикмети таких реконструкцій. На мою особисту думку, зйомки справжні й не є фейком. Докази, наведені Maxar, підтверджують мою думку.
Я розумію почуття росіян, які люто стверджують, що кадри з Бучі – брехня, фейк та інсценізація. Їм дуже боляче. Цей пекельний біль керує і всіма їхніми емоціями.
Ці кадри перевертають їхній світ, їхню віру в батьківщину та армію, у Путіна і "правоту" його війни. Їхню лють можна пояснити, вона неминуча. Захиститися від того, що руйнує всю їхню систему цінностей, вони можуть лише сліпим і фанатичним запереченням фактів, агресивною риторикою та повторюванням телевізійних реплік. Їм не залишили вибору. Вони зроблять усе, щоб не дізнатися правди про Бучу й не допустити її до себе.
Джерело: НЕВЗОРОВ / Telegram