Дві години старенький маленький чоловік розповідає про Богдана Хмельницького і "рєзіновиє попи". Чи вплине це на підтримку України? Ні. Навпаки
9 лютого, 17:19
Перше уявлення про інтервʼю Такера і Путіна. Сюрпризів немає.
Давайте подумаємо, як це вплине на Україну.
- Чи погано, що відбулося це інтервʼю? Так. Буде дуже багато переглядів. І багато людей можуть повірити Путіну.
- Чи дійсно подивляться 500 млн людей це інтервʼю? Сумніваюся. Не потрібно перебільшувати зацікавленість людей. Дві години старенький маленький чоловік розповідає про Богдана Хмельницького і "рєзіновиє попи". В нинішній час увага людей розсіюється. І вони рідко можуть фокусуватися на чомусь цілі дві години. Звісно, будуть вирізки. TikTok. І так далі. Але це вже все було.
- Чи вплине це на підтримку України? Ні. Навпаки. Скоріш за все, це заохотить бути більш проактивними політиків і еліти у США і добитися виділення грошей.
- Зеленському треба давати інтервʼю Карлсону. На жаль, наш хід другий. Але треба давати. І треба гарно підготуватись. В принципі, питання можна спрогнозувати. Йому потрібно мати чіткі відповіді. Особливо про церкву.
- Такер Карлсон – представник слабкої Америки. Такі люди там є. Їх вистачає. Але в більшості своїй США – це наддержава. Світовий гегемон. І вони стали ними і продовжують бути ними не тому, що здавали інтереси своєї країни маленьким диктаторам.
- Основний хід в інтервʼю був зроблений на листах Хмельницького. Смішно. Десь в той же час в США британці засновують таке місто, як Бостон. Узагалі, апеляція до історії не діє на американців. На європейців – можливо. Але на американців – ні.
Ну і уявіть собі людину, яка всерйоз сидить і перечитує листи Богдана Хмельницького і маше ними у 2024 році і каже, що ось тому треба війна. Ну дебіл же. Реально.
І як останнє. Ну, в гру в історію можна грати вдвох. А хтось може знайти листи московського царя до монгольського хана? Думаю, Такер Карлсон дуже здивується.
Джерело: Гончаренко / Telegram
Опубліковано з особистого дозволу автора