За найскромнішими підрахунками, без вакцинації до травня 23 тис. летальних випадків в Україні перетворяться на 40–60 тис.
За 11 місяців після початку карантину ситуація в Україні досить спокійна, але подальшої стратегії взагалі немає, зазначив лікар-імунолог, доктор медичних наук Андрій Волянський.
5 лютого 2021 року. 10.00–11.00. Година запитань до уряду про результати проведення карантинних заходів, запроваджених урядом України в січні 2021 року і про виконання плану вакцинації населення України від СOVID-19.
Дитячий садок. З обох боків. Дитячі запитання, дитячі відповіді.
Якщо зараз, за 11 місяців після початку карантинних заходів, ситуація в Україні досить спокійна, зокрема, завдяки діям виконавчої влади, то подальшої тактики/стратегії взагалі немає. Жодної з вакцин не зареєстровано. Про постачання китайської вакцини вже не говоримо, чекаємо 110 тис. доз від Pfizer. Pfizer (зі слів Віктора Ляшко) у найстисліші строки зареєструє вакцину. Найстисліші – це які? Щодня вмирають люди, і, за найскромнішими підрахунками, у країні без вакцинації до травня 23 тис. летальних випадків перетворяться на 40–60 тис.
Також сьогодні заплановано слухання проєкту про національний план вакцинації. Із 27 січня кожного робочого дня проєкт потрапляє до порядку денного, але його не заслуховують. Наявний проєкт викликає величезне здивування. Фіксують найжорстокіший дефіцит вакцини порівняно із цивілізованими країнами.
Щоб вакцина рятувала життя, її потрібно вводити людям із груп ризику – літнім і хронічно хворим. І тільки за умови надлишку вакцини (третій квартал 2021 року) варто вакцинувати медиків, військових, силовиків.
Джерело: Андрій Волянський / Facebook
Опубліковано з особистого дозволу автора