Тільки гляньте, як заскавучав Пригожин після "Рамштайну-11". Твердження, що "Україна де-факто є частиною НАТО", набуло реального підтвердження. Навіть на болотах це зрозуміли

Фото: Алексей Голобуцкий / Facebook

Ви тільки гляньте, як заскавучав Пригожин після "Рамштайну-11".

"Шутки закончились". Так підсумував путінський кухар та директор зеків зустріч у форматі "Рамштайн-11" та ключові домовленості нашого міністра оборони Резнікова з НАТО.

Що так не на жарт перелякало Пригожина? Упевнений, що серйозно перелякався не лише він, але так склалося, що лише Пригожин може озвучувати те, про що воліють мовчати у Шойгу та Герасимова.

Ключовим результатом засідання "Рамштайну" стало не стільки виділення чергових пакетів військової допомоги для України. Хоча, без сумніву, і це дуже важливо. Історичним стало рішення про "зелене світло" для тісної співпраці з NSPA, агенцією НАТО з підтримки та постачання. І саме ця домовленість Резнікова з НАТО по NSPA не на жарт перелякала Пригожина.

Тому що, за словами міністра оборони Резнікова, це рішення дозволить Україні швидко, безперешкодно та ефективно проводити військові закупівлі, використовуючи логістичне забезпечення країн НАТО. Якщо просто казати: зброї для ЗСУ буде більше, а найголовніше – швидше.

Символічно, що до першої річниці першого засідання "Рамштайну", яка буде 26 квітня, Україна повноцінно інтегрується до системи NSPA та набуває оперативної сумісності з НАТО. І це насправді є ключовим механізмом ефективності Альянсу. Тепер твердження, що "Україна де-факто є частиною НАТО", набуло реального підтвердження.

Навіть на болотах зрозуміли це. І серйозно перелякалися. Небезпідставно.

Звідси і це пригожинське скавучання: "Заявление, что все члены НАТО ждут Украину в НАТО, тоже ничего хорошего не несет, а значит, надо ощетиниваться. Чтобы не повторилось так, как было в 1941 году, когда жевали сопли и докладывали Сталину о том, что все в порядке, с Германией договор".

Але тут такий нюанс: тепер у росвійськ є шанс скопититися раніше, ніж "ощєтініцца".

Послухайте цей прекрасний поросячий визг.

Джерело: Алексей Голобуцкий / Facebook