Росії космос не потрібен. Там літають небезпечні супутники, які роздають непідцензурний інтернет і підглядають за палацами маркіза Ротенберга
Ми не можемо жити без космосу.
Але, якщо подумати, то можемо. Тому що Роскосмос ставить перед собою завдання не освоєння космосу, а створення засобів доставлення ядерної зброї сусідам по планеті. Ну й ще – одержати гроші. Це не я придумав, це офіційна заява відомства.
І більше космос ні для чого, загалом, російській державі не потрібен. Там літають небезпечні супутники, які роздають непідцензурний інтернет, й інші, що підглядають за палацами маркіза Ротенберга. Нічого там немає доброго у вашому космосі, усе добре вже в палацах, дайте тільки цвілі позбутися.
У нас же було героїчне минуле? – Було. – Ось і вистачить. Володимир Володимирович вважає за краще не в космос, а на дно. Так спокійніше.
Для тих, хто бажає дивного, є два шляхи: у тюрму й в аеропорт. Не дарма ж булгаківсько-гайдаївський Іван Грозний так веселився, розповідаючи, як винахідника, який зробив крила, посадили на бочку з порохом – хай політає.
А тепер – пом'якшення звичаїв. І наш Ілон Маск, учений і підприємець із Новосибірська Михайло Кокоріч, змушений був емігрувати у США, рятуючись від переслідувань, і зараз працює із засновником SpaceX. Г – означає "гуманізм".
А що в Росії не буде приватної космонавтики, про яку я, наївний, ще писав разом із Михайлом Кокорічем та Ендрю Заякіним закон, то теж не біда. Скоро й жодної не буде. Не треба свердлити небесну твердь.
Із Днем космонавтики. Не згадуйте лихом.
Джерело: Дмитрий Гудков / Facebook
Опубліковано з особистого дозволу автора