Сотні фейкових акаунтів, дистанційна організація мітингів. Якщо росіянам удалося це в Америці, то що вони творять у нас?

У Росії немає жодних перешкод для впливу на політичне життя України, вважає редактор видання "ГОРДОН" Денис Кондак.

Вивчив, у чому і чому мін'юст США обвинувачує росіян у справі про втручання у вибори президента. І, чесно кажучи, я в шоці.

Сотні фейкових акаунтів у всіх соцмережах, підконтрольні сторінки зі 100 тис. підписників, банківські рахунки на підроблені або вкрадені документи, повністю дистанційна організація мітингів і протестів у США.

Якщо росіянам удалося накоїти все це в Америці, то що вони робили, роблять і будуть робити у нас?..

У випадку з Америкою їм довелося влаштовувати нічний робочий день (зміну з 21.00 до 9.00, щоб робити пости в американський прайм-тайм), наймати цілий штат перекладачів, отримувати візи, брехати американським волонтерам, обманювати місцеві банки тощо.

І все це ніяк не перешкодило їм досягти успіху. Скільки конкретно голосів це принесло Трампу – ми не знаємо, але з усіма труднощами вони впоралися і розкривається це все тільки зараз. Чуваки настільки увійшли в роль, що задля формування громадської думки влаштовували акції на підтримку Клінтон із промусульманськими гаслами.

А що заважає реалізувати в Україні це в стократному розмірі? Перекладачі не потрібні, візи не потрібні... Перевірки? Усім зрозуміло, як успішно їх проходити. Викрадення документів? Чомусь упевнений, що у нас без проблем знайдуться десятки тисяч людей, які самі погодяться, щоб їхні дані використовували в таких цілях. А якщо ще й відсотками поділитися – сотні тисяч.

Я вважав і досі вважаю Трампа більш вдалим президентом, ніж Клінтон (і для США, і для України), але просто вражений, наскільки сильно можна впливати на політичне життя Америки, сидячи за компом в ольгинській чотириповерхівці.

Джерело: Денис Кондак / Facebook