Чи розуміє Спартц, що її заяви вже використовують для призупинення військової допомоги Україні? Спецслужби США можуть це перевірити

Фото: Михаил Радуцкий / Facebook

Найстаріший принцип медицини – "не нашкодь". Було б дуже непогано, якби політики дотримувалися схожого правила, коли йдеться про життя людей.

Ми дуже вдячні всім без винятку нашим американським партнерам та друзям. Вдячні народу Сполучених Штатів. Допомога Україні від США у протистоянні з путінською Росією неоціненна.

Але іноді в наших взаємовідносинах трапляються речі, які я вважаю помилковими та неконструктивними. Зокрема, це стосується позиції конгресвумен Вікторії Спартц.

Звісно, у кожного з нас можуть бути власне бачення та власні оцінки. Ми маємо право позитивно чи негативно ставитися до деяких політичних персоналій, керівників. Для демократичного суспільства різноманіття думок та поглядів – це норма. До речі, відставка Бориса Джонсона – зайве тому свідчення: політичний процес у вільних країнах не підкоряється нашим суб'єктивним уподобанням.

Але в Україні триває війна. І сила нашого спротиву залежить не лише від західної зброї та західної фінансової підтримки. Найважливіше – єдність українського суспільства, довіра українців до президента, керівництва країни, командування ЗСУ. Сьогодні ця довіра майже 100-відсоткова. Не менш важливою є єдність проукраїнської міжнародної коаліції, яка нараховує десятки країн. І будь-які публічні заклики та заяви, що не підтверджені доведеними фактами, які дискредитують та провокують розкол та зневіру як в українському суспільстві, так і серед антипутінської коаліції, грають на користь нашому спільному ворогу – Росії. А посилення ворога та ослаблення наших власних позицій – це сотні та тисячі нових жертв серед українців.

Американські спецслужби достатньо потужні для того, щоб перевірити будь-які припущення та підозри. І якщо мета саме у перевірці – навіщо потрібен політичний хайп? Чи розуміє пані конгресвумен, що її заяви вже використовують для того, щоб спробувати поставити під сумнів, призупинити військову допомогу Україні від західних партнерів?

Дуже сподіваюся, що потрібні висновки із цієї, як на мене, політичної помилки буде зроблено. І принцип "не нашкодь" стане основним у будь-яких діях наших шановних міжнародних друзів щодо ситуації в Україні.

Джерело: Михаил Радуцкий / Facebook

Опубліковано з особистого дозволу автора