На мене шукають компромат. Замовники крутяться біля президента і дезінформують його про процеси, що відбуваються в українській медицині
Як стало відомо з надійних джерел, через мою підтримку інфекційних стаціонарів, які необґрунтовано позбавляють фінансування, а людей – доступу до якісної медичної допомоги в умовах незакінченої епідемії, дали завдання людям із діаметрально протилежним поглядом підняти наклепницьку хвилю у ЗМІ стосовно моєї скромної персони. А для цього треба компромат. Але оскільки компромат на мене знайти складно, то доведеться щось вигадувати і перекручувати факти. На їхнє щастя, залишки совісті у замовників, які крутяться біля президента і дезінформують його про багато процесів, що відбуваються в медицині, і виконавців тануть на очах.
Нагадаю цим особинам, що я це все вже переживала в жовтні – листопаді 2019 року, коли намагалася зупинити ухвалення вбивчого для країни законопроєкту про громадське здоров'я, який, наприклад, передбачав не тільки децентралізацію систем протиінфекційного захисту (нашу з вами біобезпеку), але й залишав на всю Україну чотири (!) лабораторні центри. Саме тоді ті особи, які його готували, і їхні симпатики, не добираючи слів, брехали й перекручували факти, звинувативши мене в конфлікті інтересів (якого в мене не було), обговорюючи мої гонорари за професійну діяльність і приклеївши інші заготовлені на всі випадки життя штампи на кшталт "сиділи на потоках за Богатирьової" тощо. Особливих зусиль доклали до цієї брехні "Українська правда" та схожі на неї ЗМІ. До речі, мене тоді теж попередили заздалегідь про підготовку акції і навіть назвали, хто замовники і скільки приблизно їм це коштувало.
Але. Ухвалення законопроєкту тоді нам з експертами в галузі епідеміології, особливо небезпечних інфекцій, гігієни тощо (яких я додала до робочої групи з підготовки альтернативного документа) вдалося зупинити. А за кілька місяців докорінно змінилася ситуація. І, коли сталася біда, ми з вами мали лабцентри в кожному регіоні, повернули багатьох епідеміологів, збільшили у багато разів можливості лабораторій, дали фахівцям можливість відчувати свою затребуваність, реалізувати свої знання і елементарно перестали без розбору обливати всіх підряд брудом. А це вже немало. От чи надовго зараз, не знаю. Бо, наскільки мені відомо, наші з вами так звані державні мужі готують до приватизації (під виглядом концесії) не тільки лікувальні установи, а й структури нашого реагування на біологічні виклики. Що в нашій країні їх поховає.
Тому – шукайте. Я це все проходила, переживу.
І не дочекаєтеся.
Джерело: Ольга Голубовская / Facebook
Опубліковано з особистого дозволу автора