Війна РНБО проти олігархату – це те, що обіцяли багато хто, але так і не змогли зробити. Особливо якщо треба було воювати проти самих себе
Війна проти олігархату – це частина війни, яку почали вести в Україні для того, щоб країна змогла зробити реальний економічний ривок, зазначив економіст, виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера, позаштатний радник президента з макроекономічної політики Олег Устенко.
Священна війна проти олігархату: до питання про останні рішення РНБО (економічний аспект).
1. Війна проти олігархату – це частина війни, яку почали вести в Україні для того, щоб країна змогла зробити реальний економічний ривок.
2. Війна проти олігархату – це не війна бідних проти багатих. Це війна за права середнього класу.
3. Війна проти олігархату – це не війна проти окремо взятого олігарха. Це війна за рівні умови для ведення бізнесу всіма.
4. Війна проти олігархату – це позбавлення можливості для олігархів вибудовувати країну під себе і закріплювати це законодавчо через підконтрольні політичні сили.
5. Війна проти олігархату – це не тому, що хтось хоче, радить або рекомендує. Це тому, що без перемоги в цій війні ми постійно будемо програвати економічні битви, а "вузьке коло обмежених товстосумів" і далі "засвічуватиметься" в рейтингах мільярдерів. А підконтрольні цьому колу ЗМІ та політики будуть "оспівувати фінансовий геній і прозорливість" своїх спонсорів.
6. Війна проти олігархату – це демонополізація і розвиток конкуренції.
7. Війна проти олігархату – це судова реформа, без якої інвестор не приходив і не прийде в економіку країни. Тому що судова реформа – це і про захист прав власності. Тієї власності, яку одержано чесно, а не через "сумнівні канали".
8. Війна проти олігархату – це те, що обіцяли багато хто, але так і не змогли зробити. Особливо якщо треба було воювати проти самих себе.
Джерело: Oleg Ustenko / Facebook
Опубліковано з особистого дозволу автора