Спільна денуклеаризація російської армії може стати гарною основою для тривалого миру між США і Китаєм
Сенсація, яка лякає Захід.
Начальник військової розвідки України, легендарний генерал Буданов у день відкриття саміту НАТО у Вільнюсі раптом заявив, що, за його інформацією, під час заколоту Пригожина банди приватної армії "Вагнер" насправді дійшли до Воронежа й намагалися прорватися до сховищ із ядерною зброєю. Тільки після цього Кремль злякався власної політичної інтриги й дав задній хід, погодившись публічно не чіпати Пригожина й надати йому гарантії безпеки. Звісно, Москва заперечуватиме ці заяви генерала Буданова.
Але треба віддати належне генералу Буданову: зробивши цю своєчасну, сміливу і сенсаційну заяву, він допоміг США мобілізувати європейську суспільну думку й підвищити готовність НАТО до боротьби з агресивною путінською Росією, яка розкладається. Багато хто в Європі вперто недооцінював загрози в поєднанні ядерної зброї Росії з нелегітимними військовими формуваннями на кшталт ПВК "Вагнер" Пригожина. Навіть Угорщина була змушена замовкнути, коли стало відомо, що на території Білорусі та європейської частини Росії Москва може втратити контроль над частиною своїх ядерних арсеналів.
Ця зухвала, але актуальна заява генерала військової розвідки Буданова про реальну загрозу втрати Кремлем контролю над ТЯЗ дає змогу США й НАТО, оминаючи РБ ООН, порушити питання щодо організації міжнародного контролю над ядерною зброєю Росії як на європейській території Росії, так і на території Білорусі.
Щодо європейської частини Росії, то тут США зможе розраховувати на активну допомогу України, яка вже протягом півтора року страждає від ядерного шантажу агресора – путінської Росії. Щодо східної частини Росії, то США меншою мірою, але може розраховувати на... Китай, який не менше за США боїться ядерного конфлікту, розв'язаного загнаним у кут Путіним.
Можливо, спільна участь США й Китаю в легітимному контролі та денуклеаризації російської армії буде гарною основою для укладання тривалого миру між США і Китаєм.
Джерело: Виктор Небоженко / Facebook
Опубліковано з особистого дозволу автора