Найвигіднішим бізнесом стане продаж зброї, а не лайків у Facebook. Навіть найбезпечнішим країнам варто усвідомити: усе дуже мінливе
Не вважаю себе експертом із Близького Сходу. Але тенденції такі, що світ упевнено вступає в еру нової мілітаризації й гонки озброєнь.
Мир і світова система безпеки виявилися дуже тендітними. Сила зброї, ракетні технології, ППО, дрони, РЕБ, зв'язок і мотивовані армії знову вирішуватимуть долю світу. І миру.
Виробництво зброї буде найвигіднішим бізнесом. Споживання стане іншим: від люксбрендів – до військової техніки. Це нова світова економіка.
Ми зараз іще можемо стати одним з інноваторів і виробників новітніх видів озброєнь. Бо нам це треба, щоб вижити самим, ми поки найбільший у світі полігон для випробовування нових озброєнь. Але це, може, колись стане і місцем на світовому ринку, який стрімко змінюється.
Це – зона можливостей. Продовольча безпека й безпека у прямому сенсі цього слова.
Нині найбезпечнішим країнам варто усвідомити: усе дуже мінливе.
Піраміда Маслоу має в основі фізичну й продовольчу безпеки. І піраміда вже не перевернута, як це здавалося ще 10 років тому, коли найбільше грошей заробляли за продаж лайків у Facebook, бо реалізація в соціумі, визнання і бла-бла.
Розкажіть це зараз у Херсоні, Харкові, Грозі й Газі…
Щоб вижити, треба зброя… І багато… І це переконливо вкотре довів учорашній несподівано crazy day. Хоч саме ми в такому стані живемо останні понад півтора року.
Джерело: Вікторія Сюмар / Facebook
Опубліковано з особистого дозволу автора