Світовий порядок не залежить від нас. Його через тиждень визначать кілька тисяч американців

Фото: Юрій Ніколов / Faceb

За великим рахунком, Путін і Трамп зробили ставку на страх. А українці – на взаємовиручку демократій. У грузинів переміг страх отримати по обличчю ще раз. Вони вирішили продатися окупантам. Вхідним квитком до рашистського союзу виявилася демократія. Відверте фальшування виборів – це якраз і є публічною відмовою від демократії.

Трамп тупо залякує всіх своїми фашистськими схильностями. Обіцяє позвільняти всіх прокурорів, які вели по ньому справи, усіх нелояльних чиновників. А Маск тупо купує йому голоси на виборах, щоб після перемоги отримати урядову посаду й розвалити всі претензії держави до його бізнесу. Бачачи це, найбагатша людина світу Джефф Безос (Amazon) тупо заборонив журналістам його газети The Washington Post висловити підтримку демократці Гарріс. Він боїться попасти в опалу до Трампа.

Страх. Зони комфорту. Вони зараз рулять світом. Примушують сцикливих шольців і байденів блокувати нам зброю для перемоги. І я справді не знаю, що із цим робити. Що могли – ми вже зробили. Світовий порядок уже не залежить від нас, від нашого опору. Його рівно через тиждень визначать буквально кілька тисяч рядових американців у штатах, що вагаються.

Нагадаю, у США така система виборів, що президента обирають не за сукупною кількістю голосів по всій країні, як в Україні. А спочатку визначають, хто з кандидатів переміг у кожному окремому штаті, і вже йому дістається весь штат з усіма голосами виборчої колегії. У більшості штатів споконвіку голосують за своїх демократів або республіканців хоч кілок на голові теши. Але ось ці сім штатів зазвичай дають голоси ніздря в ніздрю. І тому перевага буквально в тисячі голосів в одному із цих штатів може зробити когось президентом. І або зберегти демократію, або добити її. Станом на вчора Трамп скорочував своє невеличке відставання від Гарріс…

Джерело: Юрій Ніколов / Facebook

Опубліковано з особистого дозволу автора