46-річний український ведучий під час війни виїхав із України. Він засвітився у Берліні в компанії дружини мера Києва. Фото photo icon

Дівєєв-Церковний не афішував свого від'їзду з України
Фото: diveyeff / Instagram
46-річний український ведучий Олексій Дівєєв-Церковний після нападу РФ покинув Україну і переїхав у Німеччину. Про це 1 травня повідомила на своїй сторінці в Instagram дружина мера Києва Віталія Кличка Наталія, яка там проживає. Вона розмістила спільне фото з ведучим, зазначивши, що той "волею провидіння опинився в Берліні".

Наталія Кличко поєднала нове фото з архівним кадром, на якому її також знято в компанії ведучого.

"У 90-ті ми співпрацювали з Олексієм як моделі: численні покази, багато кумедних історій і спогадів. Зараз Олексій, як і багато моїх співгромадян, змушений покинути Україну і волею провидіння опинився в Берліні, де ми й зустрілися кілька днів тому, – написала Наталія Кличко. – У такі моменти дуже важливо підтримати, допомогти, вислухати і бути поруч. Не залишайтеся байдужими, виявіть милосердя і підтримайте тих, хто переживає важкі часи, живучи далеко від дому".

"Якими молодими ми були", – відреагував на публікацію Дівєєв-Церковний. На своїй сторінці в Instagram раніше він не афішував, що покинув Україну.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)

Контекст:

Олексій Дівєєв-Церковний (Гладченко) народився 1976 року в Конотопі Сумської області в сім'ї військових.

Він – володар титулу "Найкраща чоловіча модель України" 1995 року, переможець національного конкурсу "Містер року 1996".

Із 1996 року змінив прізвище та почав будувати кар'єру ведучого. 2006 року балотувався на посаду міського голови Чернігова, але програв вибори.

Дівєєв-Церковний замовчує напад РФ на Україну. Наступного дня після початку війни він розмістив в Instagram архівне фото, на якому позує на тлі українського прапора, підписавши знімок фразою "Камо грядеши", що є назвою історичного роману польського письменника Генріка Сенкевича.

24 лютого, після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, президент Володимир Зеленський підписав указ, яким оголосив загальну мобілізацію. Верховна Рада 3 березня ухвалила закон, яким затвердила указ президента. Закон уже набув чинності, його застосовують із дня початку бойових дій – 24 лютого.

Згідно з указом, мобілізація триватиме 90 днів і передбачає призов військовозобов'язаних, резервістів і залучення транспортних засобів для забезпечення потреб ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, Держприкордонслужби та інших державних органів. Наразі, як повідомляли у ЗСУ, відбувається мобілізація військовослужбовців, які не входили до резервістів першої черги.

24 лютого через введення воєнного стану чоловікам – громадянам України віком від 18 до 60 років тимчасово обмежили виїзд із країни.