"За дев'ять місяців буде результат їхнього статевого життя". У мережі обговорюють ролик Арестовича за участю Путіна і Лукашенка

Арестович: Зайнявся білоруським питанням упритул
Фото: Алексей Арестович / Facebook
Радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович на своїй сторінці в Instagram 1 липня розмістив відео, в якому показав переговори президента РФ Володимира Путіна із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

Арестович додав до відео звукову доріжку з американського фільму "Містер та місіс Сміт", а саме сцени відвідин головними героями – подружньою парою – психолога.

У ролі психолога постав Арестович. Попиваючи через соломинку каву, він спостерігав за діалогом "своїх клієнтів".

"Зайнявся білоруським питанням упритул", – написав радник керівника Офісу президента України.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Олексій Арестович (@alexey.arestovich)

"За дев'ять місяців буде результат їхнього статевого життя", – прокоментувала підписниця natasha_s_umanec.

"Сподіваємося, це буде дівчинка і їй дадуть ім'я Капітуляція", – відповіла taniakufeld.

"Це шедевр", – зазначила _lenaabramova_.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)

Контекст:

Арестович народився у Грузії 1975 року. Освіту здобув в Одеському інституті Сухопутних військ (зараз – Військова академія Одеси). Із 1999-го до 2005 року працював у Головному управлінні розвідки. Здобув звання майора запасу. Вивчав психологію і теологію, працював актором театру та кіно.

Із 2014 року Арестович активно коментував в українських ЗМІ події на воєнну тематику, зокрема війну на Донбасі, а також писав про це у Facebook.

28 жовтня 2020 року він став радником та фактичним спікером української делегації у тристоронній контактній групі в Мінську (ТКГ) щодо врегулювання ситуації на Донбасі. За його словами, рішення про призначення ухвалив тодішній голова української делегації у ТКГ, перший президент незалежної України Леонід Кравчук.

Майже за місяць, 1 грудня 2020 року, глава Офісу президента України Андрій Єрмак призначив Арестовича позаштатним радником із питань стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки і оборони.

Після вторгнення РФ в Україну Арестович публічно коментує ситуацію на фронті.

Російські війська із 24 лютого заходили в Україну, зокрема, з Білорусі, хоча за кілька днів до початку повномасштабного вторгнення РФ міністр оборони Білорусі запевняв українського колегу, що загроз Україні з боку Білорусі немає.

Північні області України звільнили від росіян на початку квітня, після чого окупанти відійшли, зокрема, в Білорусь, їх перекинули на Донбас.

Із території Білорусі Росія періодично запускає по українських об'єктах ракети, також були випадки зльоту з білоруських аеродромів літаків, які обстрілювали Україну. 25 червня росіяни вперше завдали авіаційного удару по Україні з повітряного простору Білорусі з далеких бомбардувальників Ту-22, повідомляли у ЗСУ.

26 червня Головне управління розвідки Міноборони України поінформувало, що Росія знову збільшує свою військову присутність у Білорусі.

Того самого дня Генштаб ЗСУ зазначив, що російські окупанти готують диверсійні групи для закидання в Україну з Білорусі.

Наприкінці травня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про необхідність "негайно створювати" оперативне командування біля кордону з Україною та доручив створити "народне ополчення".

У Генштабі ЗСУ 30 червня повідомили, що у Брестській та Гомельській областях Білорусі військові комісаріати вивчають можливості проведення прихованої мобілізації населення.

Білоруське видання "Зеркало" написало 30 червня, що у країні останніми днями почали масово розсилати повістки військовозобов'язаним із наказом прибути до військкоматів, без зазначення причин.