Чим займається Гетманцев, коли не "замітає сліди отруєння Ющенка"? Неочікуване зізнання
Голова комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, нардеп від фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев розповів, чим займається на дозвіллі. Пост він розмістив 6 жовтня у Facebook.
Гетманцев поділився рецептом маринованих слив.
"У перерві між сплатою комуналки за квартиру в Парижі, бухгалтерією кримського й іранського бізнесу моєї сім'ї, спогадами про Сівковича й замітанням слідів отруєння Ющенка (так, було й таке) згадав старий, ще довоєнний рецепт в'яленої сливи в олії", – написав він.
Гетманцев зазначив, що сливу треба в'ялити, тому процес тривалий, але, якщо в'ялена слива вже є, це потребує не більше ніж дві години.
Інгредієнти:
- шість-сім зубчиків часнику;
- по чверті чайної ложки кориці, кардамону, розмарину, коріандру, базиліку, орегано;
- гвоздика, лавровий лист, духмяний перець, прованські трави;
- 1 ст. л. яблучного оцту;
- 2 ст. л. цукру;
- 1 ч. л. солі;
- червоний гіркий перець, нарізаний кільцями.
Приготування
- Вкласти всі інгредієнти разом зі сливою шарами.
- Залити олією, розігрітою до 80–100 °C.
"Закуска – божественна. Під усе, окрім манної каші. Хоча під неї теж ок. А запах… Повертає на хвильку в старі мирні часи", – написав Гетманцев.
Контекст:
У серпні 2025 року Гетманцев ділився рецептом грушевого варення.