Як назвати кошеня: ідеї та правила
Кошенята і дорослі коти добре запам'ятовують клички, які складаються з одного або двох складів. Якщо ж кличка кота довга, у побуті можна використовувати короткий варіант, зазначають автори профільного YouTube-каналу ZooComplex.
Водночас у кличках для котів не має бути шиплячих звуків – вони для котів звучать загрозливо, зазначають експерти.
У мережі також є застосунки, які генерують варіанти кличок для котів за заданими характеристиками – щоб програма дібрала у випадковий спосіб ім'я для вихованця, необхідно вказати його стать, вид, вибрати початкову літеру клички і запустити генератор. У базі програми є такі імена, як Фред, Даур, Чингай, Жермано, Буркун, Йовович, Одетта тощо.
Якщо вибір клички для кота затягнувся, можна скористатися підказками, які приготували автори YouTubу-каналу "Коськин TV" – вони склали список із 500 варіантів, упорядкувавши їх в алфавітному порядку.
На думку укладачів, до перших 20 найменувань цього списку входять:
- Алмаз;
- Баді;
- Бакс;
- Боня;
- Ватсон;
- Вегас;
- Зефір;
- Кекс;
- Кокос;
- Лакі;
- Мартін;
- Оскар;
- Патрик;
- Паштет;
- Річі;
- Саймон;
- Семен Семенович;
- Том;
- Фелікс;
- Яшка.
Дуже часто котів називають іменами улюблених кіно- або мультиплікаційних героїв.
Коти не відразу починають відгукуватися на кличку. Щоб привчити улюбленця реагувати, потрібна система заохочень – кличка для кота має асоціюватися із приємними моментами. Наприклад, віддячити йому ласощами або почухати за вухом. А якщо улюбленець нашкодив, уникайте звертатися до нього, використовуючи кличку.